تکلینک بیتلینک

تکلینک بیتلینک، یک لینک است؛ صفحه‌ای اختصاصی برای پروفایل شبکه‌های اجتماعی و کسب‌وکار شماست که امکان درج انواع محتوا با ظاهر و ساختار مختلفی در اختیارتان قرار می‌دهد. این ابزار برای شبکه‌های اجتماعی همچون اینستاگرام که محدودیت در درج لینک دارند گزینه‌ای بسیار عالی است.

با استفاده از تکلینک بیتلینک می‌توانید برای خود یک صفحه اختصاصی با آدرس دلخواه داشته باشید که در آن امکان درج آدرس سایت، پروفایل شبکه‌های اجتماعی، اطلاعات تماس و ده‌ها مدل دیگر از محتوا فراهم شده است. کاربران با مراجعه به این صفحه، به روش‌های مختلفی با شما در ارتباط خواهند بود.

ابزار تکلینک بیتلینک پلی بین شما و مشتریانتان است که دسترسی را ساده‌تر کرده و به فرآیند بازاریابی و فروش شما کمک شایانی خواهد نمود.

تکلینک بیتلینک، ابزاری برای دسترسی سریع‌تر کاربران!

در ادامه به معرفی انواع مختلفی از بلاک و المان‌هایی که در صفحه تکلینک بیتلینک می‌توانید درج کنید خواهیم پرداخت. هر یک از این ابزار بسته به نوع و شرایطی که دارند، گزینه‌های متعددی را برای شخصی سازی محتوا و ظاهر در اختیار شما قرار خواهند داد.

پیش از اینکه به معرفی آن پرداخته شود، پیشنهاد می‌کنیم با مراجعه به صفحه دمو تکلینک بیتلینک نگاهی به نمونه صحه تکلینک ساخته شده بیندازید و ببینید چه چیزی در انتظار شماست.

ابزارهایی که در صفحه دمو ساخته شده، صرفا برای نمونه هستند و اگر کمی زمان برای ساخت آن صرف کنید چیزهای بیشتر و بهتری مطابق با سلیقه خود ایجاد خواهید کرد.

امکان درج انواع آیتم محتوا

در بیتلینک می‌توانید از 32 آیتم مختلف در صفحه تکلینک استفاده کنید. هر یک از این آیتم‌ها به صورت جداگانه امکان شخصی سازی رنگ‌بندی، حاشیه‌ها، فونت و اطلاعات موجود در خود را دارند که متناسب با نیازتان در هر زمانی قابل تغییر هستند.

امکان شخصی سازی ظاهر هر آیتم

هر یک از آیتم‌های فوق به صورت جداگانه قابلیت شخصی سازی ظاهری را دارند. می‌توانید برای هر آیتم موارد زیر را جدایی از تنظیمات ظاهر کلی، تغییر دهید.

 

پشتیبانی از قالب‌های آماده برای ساخت سریع‌تر تکلینک

چند قالب آماده برای صفحه یکلینک در نظر گرفته شده است. می‌توانید به دلخواه از این قالب‌ها استفاده کنید تا از رنگ‌بندی و فونتی که برای آنها در نظر گرفته شده است صفحه خود را در زمانی کوتاه ایجاد کنید.

قالب‌ها قابلیت انتخابی دارند که با انتخاب آنها تنظیمات ظاهری روی صفحه اعمال می‌گردد. اما هر زمان نیاز به تغییر یک آیتم خاص داشتید، لزومی ندارد که قالب دیگری انتخاب کنید یا اینکه همه آیتم‌ها را تغییر دهید. کافی است ظاهر آیتم مورد نظر را شخصی سازی کنید تا باقی آیتم‌ها با همان ظاهر قالب انتخابی نمایش داده شوند.

 

امکان درج بنر و عکس پروفایل در بالای صفحه

می‌توانید یک تصویر پروفایل مربعی برای بالای صفحه انتخاب کنید که در ابتدای فرم نمایش داده شود. علاوه بر این می‌توانید یک تصویر هم با ابعاد مستطیل برای پس زمینه در نظر بگیرید که تصویر مربعی به اندازه نصفی از آن را شامل می‌شود.

ویرایش و شخصی سازی کلی به تعداد نامحدود

با توجه به اینکه صفحه تکلینک از آیتم‌های 32 گانه پشتیبانی می‌کند ضروری است که امکان ویرایش و شخصی سازی آنها را داشته باشیم.

لذا هر زمان که خواستید می‌توانید صفحه خود را تغییر دهید. این تغییرات شامل موارد زیر است که محدودیتی در انجام آنها وجود ندارد.

مشاهده آمار و ورودی هر صفحه

کوتاه کننده ببیتلینک دارای یک ابزار حرفه‌ای برای گزارش‌گیری و مشاهده آمار است که قابلیت‌های کلی آن را در صفحه آمارگیر پیشرفته مورد بررسی قرار داده‌ایم. شما می‌توانید به همین آمارگیر برای مشاهده ورودی و گزارشات هر صفحه تکلینک دسترسی داشته و اطلاعات جامع زیر را مشاهده کنید.

هر یک از آمار فوق قابلیت مشاهده به صورت نمودار خطی را برای بازه زمانی دلخواهی دارند. همچنین هر یک از گزارش‌ها علاوه بر اینکه امکان خروجی گرفتن در قالب فایل CSV. را دارند، قابلیت مشاهده بر حسب درصد و مقدار کلیک برای هر کدام تعیین شده است که بیشترین و کمترین بازدید نیز در ابتدای هر گزارش قرار می‌گیرد.

طراحی ریسپانسیو برای موبایل و دسکتاپ

صفحه تکلینک بیتلینک بیشتر ابزاری است که برای کاربران طراحی شده تا در موبایل دسترسی ساده‌تری به شما داشته باشند. معمولا از این ابزار در پروفایل شبکه‌های اجتماعی استفاده می‌شود. می‌توانید لینک صفحه خود را در آدرس سایت پروفایل خود برای اینستاگرام، توییتر، فیسبوک و ده‌ها شبکه اجتماعی دیگر قرار دهید.

با انجام این کار در این صفحه شما مخاطبان خود را به صورت اشتراکی بین پروفایل‌های دیگر تقسیم بندی می‌کنید و کاری خواهید کرد که همان دنبال کننده‌هایی که در اینستاگرام دارید، شما را در توییتر هم دنبال کنند.

از این رو طراحی این صفحه بیشتر برای موبایل در نظر گرفته شده است که ظاهری مناسب برای آن داشته باشد. اما در نسخه دسکتاپ نیز همان ظاهر را حفظ کرده و می‌توانید آیتم‌ها را با ظاهر مناسب ببینید.


از ساخت بی نهایت صفحه تکلینک لذت ببرید!

بیتلینک یک سرویس ساخت لینک کوتاه است که امکان کوتاه کردن بی نهایت لینک را به شما خواهد داد. اما علاوه‌بر این می‌توانید از امکانات حرفه‌ای نظیر صفحه تکلینک هم استفاده کنید که محدودیتی برای ساخت آن وجود ندارد.